O nas

Producent mebli na wymiar
Stefan Grabowski

Firma Grabowski Meble Stefan Grabowski to konsolidacja kilkudziesięcioletniej tradycji i doświadczenia, oraz nieustannych poszukiwań nowatorskich rozwiązań na rynku meblarskim. Działamy prężnie od 1985 roku konsekwentnie realizując najśmielsze koncepcje klientów i projektantów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo meble kuchenne, łazienkowe, pokojowe, jadalniane, garderoby, zabudowy wnęk, meble biurowe, hotelowe, apteczne, specjalistyczne, zarówno nowoczesne jak i rustykalne, klasyczne lub elegancko wyrafinowane w swojej wymowie.

Dlatego bez względu na rodzaj przestrzeni, która wymaga zagospodarowania meblami, kierujemy się indywidualnymi potrzebami naszych finalnych odbiorców i użytkowników. Staramy się aby mebel, który wychodzi z naszego zakładu produkcyjnego był idealny zarówno pod kątem funkcjonalności jak i estetyki.

Jak udaje nam się zapewnić tak wysoką jakość i precyzję usług przy zalewowej mnogości produktów i rozwiązań dostępnych na rynku?

Kluczem jest doświadczenie idące w parze z technologią, która dysponujemy w naszym zakładzie produkcyjnym. Dzięki najwyższym kwalifikacjom naszego zespołu pracowniczego, działającemu na najlepiej wyposażonej stolarni w regionie, jesteśmy w stanie w pełni kontrolować proces technologiczny powstawania naszych mebli. Jeśli chodzi o używane przez nas systemy, to opieramy się wyłącznie na renomowanych firmach, takich jak Blum czy Hettich, które charakteryzują się bezawaryjnością i niezawodnością na przestrzeni lat.

Przez lata wypracowaliśmy wieloetapowy system współpracy z klientem pozwalający na wyeliminowanie teoretycznie nieuniknionych pomyłek i błędów w skomplikowanym i szczegółowym procesie tworzenia mebli na wymiar.

Jak to działa w praktyce?

Najpierw nasi specjaliści sami dokonują pomiarów pomieszczeń analizując wszelkie możliwe opcje i rozwiązania, które są później przekazywane do działu projektowego. Na tym etapie mają Państwo szansę dopracować wszelkie niuanse koncepcyjne, oraz przedstawić pełne spectrum własnych oczekiwań. Co istotne, na miejscu dysponujemy ciągle uzupełnianą gamą wzorników wszelakich okładzin, takich jak: drewno, forniry naturalne, laminaty, konglomeraty, kwarce, szkła, lakomaty, lakobele i wiele innych. Poza tym na bazie wieloletniej współpracy posiadamy dostęp do pełnego asortymentu AGD różnych firm, na bardzo atrakcyjnych warunkach, zarezerwowanych dla naszych klientów! Motto jednego z nich brzmi:

"O jakości można mówić, kiedy tym co do nas wraca są klienci, a nie produkty."
Siemens

W kolejnym etapie wraz z działem projektowym powstaje doprecyzowany projekt mebli w formie wizualizacji przestrzennej, dzięki której możecie Państwo w sposób niemal namacalny zobaczyć jak wymarzone meble wkomponowują się w Wasze wnętrze.

Teraz pozostało już tylko podpisanie umowy i do pracy!

Na szczęście zakład produkcyjny jest połączony z salonem sprzedaży co daje możliwość omówienia na bieżąco wszelkich kwestii technicznych bezpośrednio ze stolarzami pracującymi nad konkretnymi elementami stolarskimi. Możecie więc Państwo spać spokojnie podczas gdy my zatroszczymy się o to by Wasze meble zostały wykonane z należytą pieczołowitością i dokładnością, a co najważniejsze, w ustalonym terminie!

No i czas na wielki finał!

Od początku do końca troszczymy się o wszystko, tak więc sami dostarczymy do Państwa wykonane przez nas meble, a zespół wyspecjalizowanych montażystów z naszej firmy skompletuje i zamontuje je tak by służyły Państwu na długie lata...

Tak więc bez względu na to czy potrzebujecie Państwo eklektycznej kuchni, minimalistycznej komody, ergonomicznej garderoby czy specjalistycznego regału do apteki, firma Grabowski Meble to idealny partner do tego typu przedsięwzięcia!

Oferta

W naszej ofercie znajdziecie Państwo meble kuchenne, łazienkowe, pokojowe, jadalniane, garderoby, zabudowy wnęk, meble biurowe, hotelowe, apteczne, specjalistyczne, zarówno nowoczesne jak i rustykalne, klasyczne lub elegancko wyrafinowane w swojej wymowie.

Więcej informacji ›
Oferta

Realizacje

W galerii znajdują się fotografie mebli zrealizowanych przez nas na wymiar pod indywidualne zamówienie dla klientów prywatnych i firm - m.in.: meble kuchenne, łazienkowe, garderoby, zabudowy wnęk i inne.

Więcej informacji ›
Realizacje

Pytania?
Skontaktuj się z nami!

Napisz: biuro@grast.pl
Zadzwoń: 503 738 300